office 2013 product key shop You can find product key for microsoft office 2013 , microsoft office 2013 serial number, microsoft office 2013 product key , office 2013 activator Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.cdkeypascher.com http://www.productkeysale.com

Drukarki i projektory Epsona oczami znanych influencerów

Oto przykłady naszej współpracy z opiniotwórczymi i wysokozasięgowymi blogerami, którzy pokazywali sprzęt jednego z naszych klientów (Epson) w atrakcyjny i naturalny sposób.

Z pozoru mogłoby się wydawać, że takie produkty jak drukarka czy projektor są mało atrakcyjne dla influencerów spoza branży technologicznej, którzy docierają do szerokiej grupy odbiorców, śledzących w blogosferze i w social media treści lifestylowe. Nic bardziej mylnego! Najważniejsza jest… świetnie opowiedziana historia, w której produkt marki Epson okazuje się kluczowym elementem. Oto przykłady współpracy popularnych blogerów z firmą Epson, którą zainicjowaliśmy w ubiegłym roku.

Małżeństwo popularnych blogerów – Anna i Jakub Zającowie – od lat prowadzą niezwykle popularny blog Fashionable.com.pl, a do tego są kinomaniakami, którzy od dawna marzyli o… pokoju telewizyjnym z prawdziwego zdarzenia. A taki pokój to przede wszystkim ekran. Influencerzy myśleli o naprawdę dużym ekranie, a dzięki marce Epson ich filmowe marzenie mogło się ziścić. W  stylowym salonie przerobionym pod kątem rodzinnych seansów kinowych świeci najwyżej klasy sprzęt Epson EH-TW7400 z Pro-UHD. Ania i Kuba nie tylko zaprezentowali i opisali szereg zalet urządzenia, ale wskazali też tańsze rozwiązania, czyli modele Epsona dostępne na każdą kieszeń. Projekt „pokój telewizyjny” doczekał się wielu wpisów na blogu i postów w mediach społecznościowych, a projektor EH-TW7400 wielu wzmianek.

 

Inną wersją „kina w domu” był projekt znanych YouTuberów prowadzących kanał „5 sposobów na…” (ponad 2,2 mln subskrybentów). Ekipa podeszła do zadania z prawdziwą fantazją. YouTuberzy zaprezentowali jak w wybranym na pomieszczenie filmowe pokoju ściany z białych zostały pomalowane na czarno, a na podłodze zagościła czerwona wykładzina nieprzypadkowo kojarząca się z czerwonym dywanem, po którym kroczą gwiazdy kina. Klimatu dodały również filmowe plakaty, czarne zasłony, własnoręcznie zrobiony podest, wygodne fotele oraz zachwycająca szafa na przekąski. Centralnym punktem „pokoju kinowego” został projektor Epson EH-TW650 – wybrany ze względów praktycznych – służy nie tylko do oglądania filmów, ale również przyda się… graczom. W końcu dlatego nie stworzyć dwa w jednym – pokoju gier i kina domowego? Niesamowitą metamorfozę pokoju można obejrzeć na kanale YouTube „Nie sposobów na…” w odcinku o kinie domowym.

 

Marka Epson to nie tylko kino domowe, ale również najwyższa jakość druku. Jak w ciekawy sposób zaprezentować w blogosferze drukarkę? Prościej niż może się wydawać.  Choć porównanie może okazać się zaskakujące to dla blogerki z Mamygadzety.pl drukarka stała się… najlepszą nianią pod słońcem, która organizuje zabawy dla najmłodszych, pomaga w nauce poprzez zabawę przedszkolakom i okazuje się bezcenną pomocą szkolną dla rezolutnego ucznia przy wielu szkolnych projektach. Więcej o „niezwykłej niani”, czyli drukarce Epson EcoTank L3060 można przeczytać na blogu we wpisie „Po co matce drukarka, czyli jak znalazłam najlepszą nianię dla dzieci”. Tymczasem wszyscy, którzy poszukują inspiracji prezentowych na Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki i wiele innych okazji mogą trafić na bloga znanej influencerki SuperStyler.pl i odkryć, że najlepsze nie muszą być te najbardziej wymyślne prezenty, lecz te wręczane od serca. Jak album z wydrukowanymi zdjęciami z najważniejszymi momentami w życiu rodziny. Taki prezent można przygotować własnoręcznie w domu dzięki drukarce fotograficznej Epson L805. Autorka bloga Superstyler.pl opowiedziała o swoich zdjęciowych wyborach, niespodziance dla dziadków i drukarce Epson L805, która imponuje wysoką jakością druku.

 

Jak widać na podstawie powyższych przykładów – każdy produkt może mieć „potencjał lifestylowy” i zostać zaprezentowany szerokiemu gronu odbiorców, jeśli tylko stworzymy ciekawą historię i do jej prezentacji dobierzemy właściwych influencerów.

« powrót do aktualności
Zaloguj się