office 2013 product key shop You can find product key for microsoft office 2013 , microsoft office 2013 serial number, microsoft office 2013 product key , office 2013 activator Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.cdkeypascher.com http://www.productkeysale.com

Drukarki i projektory Epsona oczami znanych influencerów

Oto przykłady naszej współpracy z opiniotwórczymi i wysokozasięgowymi blogerami, którzy pokazywali sprzęt jednego z naszych klientów (Epson) w atrakcyjny i naturalny sposób.

Fantastyczne małżeństwo blogerów Anna i Jakub Zając, znane jako www.Fashionable.com.pl, marzyło od dawna o profesjonalnym pokoju – kinie domowym. Dzięki naszemu kontaktowi oraz świetnemu projektorowi Epson EH-TW7400 o jakości Pro-UHD, ich marzenie się spełniło. Para nie tylko pokazała ten model, ale również przedstawiła inne opcje, dostępne na kieszeń przeciętnego Kowalskiego.

 

Innym, genialnym przykładem jest nietuzinkowe pokazanie produktu przez chłopaków z absolutnie top 1 kanału YouTube „5 sposobów na…” (ponad 2,2 mln subs). Pierwszym etapem była całkowita odmiany pokoju (pomalowanie ścian na czarno, położenie czerwonego dywanu, umieszcenie specjalnej szafki na przekąski). Centralne miejsce zajął projektor Epson EH-TW650. Wybór nie wbył przypadkowy – projektor ma służyć również jako sprzęt gamingowy, tak więc 2 w 1 🙂 Zobaczcie film o tym, jak tego dokonali.

 

Epson to nie tylko kino domowe, ale również najwyższa jakość druku. Jak w ciekawy sposób zaprezentować w blogosferze drukarkę? Prościej niż może się wydawać.  Choć porównanie może okazać się zaskakujące to dla blogerki z Mamygadzety.pl drukarka stała się… najlepszą nianią pod słońcem, która organizuje zabawy dla najmłodszych, pomaga w nauce poprzez zabawę przedszkolakom i okazuje się bezcenną pomocą szkolną dla rezolutnego ucznia przy wielu szkolnych projektach. Więcej o „niezwykłej niani”, czyli drukarce Epson EcoTank L3060 można przeczytać na blogu we wpisie „Po co matce drukarka, czyli jak znalazłam najlepszą nianię dla dzieci”. Tymczasem wszyscy, którzy poszukują inspiracji prezentowych na Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki i wiele innych okazji mogą trafić na bloga znanej influencerki SuperStyler.pl i odkryć, że najlepsze nie muszą być te najbardziej wymyślne prezenty, lecz te wręczane od serca. Jak album z wydrukowanymi zdjęciami z najważniejszymi momentami w życiu rodziny. Taki prezent można przygotować własnoręcznie w domu dzięki drukarce fotograficznej Epson L805. Autorka bloga Superstyler.pl opowiedziała o swoich zdjęciowych wyborach, niespodziance dla dziadków i drukarce Epson L805, która imponuje wysoką jakością druku.

 

Jak widać na podstawie powyższych przykładów – każdy produkt może mieć „potencjał lifestylowy” i zostać zaprezentowany szerokiemu gronu odbiorców, jeśli tylko stworzymy ciekawą historię i do jej prezentacji dobierzemy właściwych influencerów.

« powrót do aktualności
Zaloguj się