• 11.06 2019

  See Bloggers 2019

  Ubiegły weekend minął nam bardzo pracowicie. Razem z naszym klientem Fresh ‚n Rebel odwiedziliśmy największy event dla bloggerów i influencerów.w Polsce – See Bloggers 2019.  Nasze stoisko odwiedziło około 200 twórców treści internetowych, nie zabrakło również cudownych postaci znanych z pierwszych stron gazet czy telewizji.

  more
 • 05.04 2019

  Niesamowity mapping – projektory Epson

  Uwielbiamy patrzeć jak w kreatywny sposób są wykorzystywane projektory naszego klienta Epson przy mappingu.

  more
 • 17.04 2019

  Fresh n Rebel na See Bloggers Łódź 2019

  See Bloggers Łódź 2019 to największy festiwal dla influencerów w Polsce, którego celem jest edukacja oraz integracja środowiska twórców internetowych i biznesu. Wśród firm, które zaprezentują swoje produkty blisko 2500 influencerom będzie nasz klient, holenderska marka Fresh n Rebel.

  more

PR – Social Media – Digital i Content Marketing
Rozwiązujemy problemy i proponujemy gotowe rozwiązania, które przynoszą rezultaty biznesowe.

Twój produkt został przetestowany przez opiniotwórczego dziennikarza, a w tym samym czasie YouTuber o ogromnym zasięgu pokazuje go w swoim filmie. Znana blogerka opowiada swojej zaangażowanej społeczności o Twoim produkcie na Facebooku, Instagramie, swoim blogu i kanale YouTubeJej fani już go chcą!
W medium ważnym dla Twojej branży czytasz artykuł o swoje firmie, gdzie Twoja wypowiedź dopełnia całości. Prezes udziela wideo-wywiadu ważnemu dziennikarzowi. A w telewizji śniadaniowej prezenterka zachwyca się Twoją usługą lub poleca produkt pokazując go do kamery.
Tego właśnie szukasz, ale nie masz czasu lub dostatecznej wiedzy? Zrobimy to dla Twojej marki! Oferujemy: relacje z mediami, PR produktu, korporacyjny i kryzysowy, współpracę z influencerami, eventy branżowe oraz monitorowanie mediów i kanałów społecznościowych.

   skontaktuj się
   z nami

   tel.: 71 363 22 29, 71 363 22 23, kom.: 535 036 635
   gammapr@gammapr.pl

   Strefa klienta