• 08.09 2019

  IFA 2019!

  #IFA2019 – busy days 🙂 Przez dwa dni gościliśmy dziennikarzy na stoiskach naszych klientów, m.in Fresh’n Rebel, Epson, Hama. Intensywny, ale ekscytujący czas. Mnóstwo spotkań, zadowoleni dziennikarze i klienci. Czas follow upu przed nami – będzie dobrze!

  more
 • 29.07 2019

  NVIDIA VERSUS – turniej dla influencerów z Europy

  Pod koniec lipca podwarszawskim Julinku odbył się turniej gier dla influencerów z Europy, organizowany przez naszego klienta – firmę NVIDIA we współpracy z HP Omen. Odpowiadalismy za promowanie wydarzenia w mediach oraz koordynacja materiałów w social mediach.

  more
 • 11.06 2019

  See Bloggers 2019

  Ubiegły weekend minął nam bardzo pracowicie. Razem z naszym klientem Fresh ‚n Rebel odwiedziliśmy największy event dla bloggerów i influencerów.w Polsce – See Bloggers 2019.  Nasze stoisko odwiedziło około 200 twórców treści internetowych, nie zabrakło również cudownych postaci znanych z pierwszych stron gazet czy telewizji.

  more

PR – Social Media – Digital i Content Marketing
Rozwiązujemy problemy i proponujemy gotowe rozwiązania, które przynoszą rezultaty biznesowe.

Twój produkt został przetestowany przez opiniotwórczego dziennikarza, a w tym samym czasie YouTuber o ogromnym zasięgu pokazuje go w swoim filmie. Znana blogerka opowiada swojej zaangażowanej społeczności o Twoim produkcie na Facebooku, Instagramie, swoim blogu i kanale YouTubeJej fani już go chcą!
W medium ważnym dla Twojej branży czytasz artykuł o swoje firmie, gdzie Twoja wypowiedź dopełnia całości. Prezes udziela wideo-wywiadu ważnemu dziennikarzowi. A w telewizji śniadaniowej prezenterka zachwyca się Twoją usługą lub poleca produkt pokazując go do kamery.
Tego właśnie szukasz, ale nie masz czasu lub dostatecznej wiedzy? Zrobimy to dla Twojej marki! Oferujemy: relacje z mediami, PR produktu, korporacyjny i kryzysowy, współpracę z influencerami, eventy branżowe oraz monitorowanie mediów i kanałów społecznościowych.

   skontaktuj się
   z nami

   tel.: 71 363 22 29, 71 363 22 23, kom.: 535 036 635
   gammapr@gammapr.pl

   Strefa klienta