Hama na IFA 2019

Prezentacja produktów Hama na IFA 2019

Klient
HAMA
Kategoria
Promowanie produktów
Tagi
HAMA, Soundcup-D, Voice, powerbanki, ładowarki

Na początku września 2019 roku w Berlinie odbyła się kolejna edycja międzynarodowych targów elektroniki Internationale Funkausstellung (IFA). Wśród wystawców pojawił się nasz klient, firma Hama.

Głównym celem obecności firmy Hama na targach było pokazanie nowinek technologicznych dołączających do jej oferty, obejmujących zarówno elektronikę użytkową, jak i sprzęty dla graczy, a naszym – spotkanie się z przedstawicielami najważniejszych polskich mediów oraz nawiązanie i podtrzymanie z nimi przyjacielskich relacji.

Do targów IFA przygotowywaliśmy się już dużo wcześniej. Do naszych zadań należało promowanie wydarzenia w mediach zarówno przed jego rozpoczęciem, jak i w trakcie trwania, zaproszenie przedstawicieli najważniejszych polskich mediów na stoisko naszego klienta, a także dostarczenie mediom informacji podsumowujących targi.

Oczywiście my także braliśmy udział w wydarzeniu, towarzysząc przedstawicielom firmy Hama na stoisku oraz wspólnie z nimi pokazując zaproszonym dziennikarzom nowości produktowe.

W ciągu dwóch dni spotkaliśmy się z kilkunastoma dziennikarzami, którzy pomimo odległości i faktu, że targi odbywały się w weekend chętnie się na nich pojawili, a także z zainteresowaniem obejrzeli nowinki technologiczne z oferty firmy Hama.

Po wydarzeniu uzyskaliśmy ponad 30 publikacji w najważniejszych mediach ogólnopolskich i branżowych (łącznie OTS: ~190M), takich jak m.in.: Interia.pl Group (OTS: 166.79M), MyApple.pl (OTS: 1.03M), tabletowo.pl (OTS: 2.31M), telepolis.pl (OTS: 1.34M), benchmark.pl (OTS: 4.16M) czy chip.pl (OTS: 769.56K).

1

Zostaw komentarz