#Oh!Szkoło! 2019

Back to school 2019 #Hama

Klient
Hama
Kategoria
Promowanie produktu
Tagi
Hama, plecaki, Black Gamer, Blue Soccer

Początek września to wielki powrót do szkoły. W tym roku w ramach akcji Back to school jeden z naszych klientów, firma Hama, wziął udział w akcji organizowanej przez portal ohme.pl – Oh!Szkoło! 2019.

Głównym celem akcji było pokazanie, że powrót do szkoły wcale nie musi być taki straszny. Wprost przeciwnie – może być bardzo miłym wydarzeniem w życiu. Pomóc w zaprzyjaźnieniu się ze szkołą miały nagrody przygotowane przez partnerów akcji, wśród nich firmy Hama.

Akcja rozpoczęła się 2 września i trwała przez cztery tygodnie. W tym czasie na portalu ohme.pl regularnie pojawiały się materiały poradnikowe bardzo przydatne dla rodziców uczniów, a także konkursy, w których do wygrania były m.in. plecaki Hama.

W ramach akcji Oh!Szkoło! 2019 byliśmy odpowiedzialni m.in. za koordynację udziału firmy Hama w niej czy przygotowanie materiału poradnikowego na temat tego, jaki plecak należy wybrać dla dziecka.

Tekst przygotowany przez nas został opublikowany na portalu ohme.pl (OTS: 924.68K) i zebrał w sumie 3 221 aktywnych odbiorców, w tym 3 140 unikalnych użytkowników. Jego zajawka pokazała się także na Facebooku.

Sumarycznie akcja Oh!Szkoło! 2019 zebrała ok. 1 362 000 aktywnych odbiorców, w tym 1 356 200 unikalnych użytkowników.